کتابخانه

کتابخانه
کتابخانه دفتر آموزش و پژوهش سازمان با هدف ارایه خدمات علمی و پژوهشی و رفع نیازهای اطلاعاتی کارکنان، محققین و پژوهشگران و همچنین تبادل دانش و اطلاعات با سازمان ها و نهادهای دانش محور و مرتبط؛ در سال ۱۳۷۲ و همزمان با آغاز فعالیتهای متمرکز دفتر آموزش و پژوهش در سازمان شروع به کار کرده و تا به امروز فعالیت های این واحد ادامه داشته است.
در حال حاضر کتابخانه این مرکز از دو بخش مخزن اصلی و سالن مطالعه تشکیل شده است. در مخزن اصلی تعداد ۱۲ هزار عنوان کتاب در موضوعات گوناگون نگهداری می شود که عمده این منابع در موضوعات تخصصی مربوط به زندان(زندان / زندانی/ زندانبانی) که شامل حقوق (تمام گرایش ها و با تاکید بر حقوق جزا و جرم شناسی) جامعه شناسی و علوم اجتماعی (با تاکید بر آسیب های اجتماعی) روان شناسی (در تمام گرایش ها) مدیریت (تمام گرایش ها) و همچنین دین و مذهب ،فلسفه، ادبیات ، تاریخ و غیره می باشد.
همچنین در مخزن اصلی تعداد ۱۸۹ عنوان طرح تحقیقاتی و تعداد۳۱۲ عنوان پایان نامه در مقاطع ارشد و دکتری که زیر نظر دفتر آموزش و پژوهش به انجام رسیده اند موجود می باشند.
بخش دیگر کتابخانه سالن مطالعه است که بخش نشریات نیز در همین قسمت ایجاد گردیده و مراجعین ضمن استفاده از سالن مطالعه می توانند به نشریات و مقالات علمی و پژوهشی دسترسی داشته باشند.

بزودی امکان دسترسی به نرم افزار کتابخانه و جستجوی منابع مورد نظر از طریق این سایت فراهم خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

2 دیدگاه ها

  1. بزودی امکان دسترسی به نرم افزار کتابخانه و جستجوی منابع مورد نظر از طریق این سایت فراهم خواهد شد

    دو سال گذشت؟؟؟ بزودی!!!

    • با سلام
      حق با شماست ولی از اول شهریور موفق به جذب کتابدار پاره وقت شدیم که انشاالله هدف مورد نظر در این حوزه هم محقق خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*