نشریه اصلاح و تربیت وارد دور جدیدی از انتشار شد

نشریه اصلاح و تربیت با محورهای اطلاع رسانی، خبری، آموزشی، تحلیلی در زمینه مسائل اجتماعی و فرهنگی از سوی معاونت مطبوعات کشور در بهمن ماه ۱۳۷۳ مجوز انتشار دریافت و شروع به فعالیت نمود که تا پایان سال ۱۳۹۳ تعداد ۱۵۲ شماره از نشریه به چاپ رسید.
هدف از انتشار این نشریه ایجاد، توسعه، ترویج و معرفی مطالعات و پژوهش های زندانبانی و اقدامات اصلاحی و تربیتی بوده است بطوری که امکان تبادل افکار و اندیشه، تجارب، نوآوری ها و یافته های جدید برای کارشناسان، رئوسا و مدیران سازمان با دیگر مجامع علمی ذیربط در سطح جامعه فراهم گردد.
از شروع سال جاری در راستای برنامه ها و خط مشی جدید دفتر آموزش و پژوهش سازمان و با توجه به تغییرات وسیعی که در سالهای اخیر در سطح تحصیلات همکاران سازمانی وجایگاه علمی سازمان به وقوع پیوسته است بنابر تأکید و تأیید ریاست محترم سازمان با هدف ارتقاء سطح علمی نشریه، اقدامات اولیه جهت اخذ مجوز “علمی ترویجی” از وزارت علوم تحقیقات و فناوری انجام گرفت و همزمان تلاش گردیده است تا شماره های آتی به صورت فصلنامه به چاپ برسد. بر این اساس اولین شماره فصلنامه اصلاح و تربیت تهیه و منتشر شد.
بزودی راهنمای تهیه مقالات به همراه نحوه ارسال و بررسی و چاپ نیز از طریق این وب سایت به اطلاع علاقه مندان همکاری خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*