مراحل پیشرفت طرح

گزارش پیشرفت طرح در سه مرحله بر اساس فرم پیوست توسط مجری طرح ارائه می شود:
مرحله اول: شامل فصول ۱، ۲ و ۳ طرح تحقیقاتی می باشد که پس از اخذ نظر تأییدی ناظر علمی و اجرایی به کارفرما ارائه می گردد. پرداخت قسط اول بودجه منوط به تأیید دفتر آموزش و پژوهش در این مرحله می باشد.
مرحله دوم: شامل فصل ۴ طرح تحقیقاتی می باشد که پس از اخذ نظر تأییدی ناظر علمی و اجرایی به کارفرما ارائه می-گردد و پرداخت قسط دوم بودجه منوط به تأیید دفتر آموزش و پژوهش در این مرحله می باشد.
مرحله سوم: شامل پنج فصل کامل طرح تحقیقاتی به همراه ضمایم آن می باشد که پس از اخذ نظر و تأیید ناظر علمی و اجرایی به کارفرما ارائه می گردد و پرداخت قسط سوم منوط به تأیید کارفرما و دفتر آموزش و پژوهش سازمان، پس از تشکیل جلسه گزارش نهایی طرح می باشد.
توضیح: تمدید زمانبندی اجرای طرح منوط به درخواست رسمی مجری طرح و تأیید دبیرخانه شورای تحقیقات سازمان با تعریف بازه زمانی دقیق است. تمديد مدت طرح تحقيقاتي در هر حالت نبايد منجر به افزايش مدت اجراي تحقيق به بيش از یک و نیم برابر زمان اجرای تعیین شده باشد. ضمن اینکه بازه زمانی طرحهای تحقیقاتی فقط برای یک بار قابل تمدید یا تغییر است.

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>