روی خبر

عملکرد اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی به جهت بازسازی و نوسازی مراکز نگهداری زندانیان مورد تقدیر قرار گرفت.

دهمین نشست تخصصی مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان با حضور مدیرکل و تنی چند از مسئولان اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی، با بحث و بررسی پیرامون مسائل زندان های استان در ۲۰ مهرماه و محل دفتر آموزش و پژوهش سازمان برگزار شد.
در جمع بندی این جلسه قهرمانی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ضمن تشکر از مدیرکل استان و همراهان ایشان که به ارایه گزارش دقیق و مفصلی از استان پرداخته بودند به شرایط خاص استان اشاره نمود. ایشان حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) را هر چند مایه خیر، برکت و فخر و مباهات استان ذکر کرد ولی به مشکلات همجواری با افغانستان و پراکندگی مراکز در استان اشاره کرد که در کنار هزینه¬های مهمان پذیری و توقعاتی که از استان می رود مدیریت در آن استان را با مشکلات فوق العاده ای مواجه ساخته است. ولی با همه این اوصاف اظهار داشتند که در این استان ۱۳ مرکز نگهداری وجود دارد که در هر مرکز پروژه های عمرانی در حال احداث و یا در حال مطالعه وجود دارد و بحث بازسازی و نوسازی مورد توجه جدی قرار گرفته است که جای تشکر و قدردانی دارد.

DSC06391 DSC06452

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>