عکس روی خبر

سرانه زیربنای مسقف زندانهای استان خراسان جنوبی با وجود تازه تأسیس بودن اداره کل زندانهای استان، از وضعیت مناسبی برخوردار بوده و بالاتر از میانگین کشوری است

  هشتمین نشست تخصصی مدیران کل زندان های کشور با مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان؛ با حضور مدیرکل، معاون و دبیر شورای تحقیقات استان خراسان جنوبی برگزار شد.
در این جلسه اربابی مدیرکل استان، گزارش مشروحی از عملکرد استان در حوزه های مختلف عمرانی، پرسنلی، آموزشی، پژوهشی و بودجه ارایه کرد و در ادامه مدیران حوزه معاونت نیز به نقد و بررسی عملکرد استان پرداختند.
قهرمانی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان از عملکرد استان در تأمین سرانه زیربنای مسقف متناسب برای نگهداری زندانیان قدردانی کرد. ایشان توفیق حاصله را ناشی از تلاش همکاران استان در بهره برداری از پروژه های عمرانی و تأمین فضای مناسب و همچنین تعاملات اثربخش با سیستم قضایی در پیگیری پرونده های قضایی زندانیان تحت قرار و بهره گیری از مزایای حقوقی و قضایی که ۲۷ درصد آزادی ها را به خود اختصاص داده است و در کاهش جمعیت کیفری زندان های استان مؤثر بوده است، اعلام کرد.

DSC06347DSC06338

DSC06344

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>