دسترسی الکترونیک کارکنان به شناسنامه آموزش ضمن خدمت فراهم شد

اولین فاز امکان دسترسی کلیه کارکنان سازمان به برخی فیلدهای آموزشی همچون شناسنامه آموزشی در پرتال مدیریت آموزش همتارایانه فراهم گردیده است و کارکنان می­توانند به روش ذیل؛ از فهرست دوره­های آموزشی پیش­بینی شده سال جاری و همچنین دوره­های گذرانده­شده خود مطلع گردند.

با توجه به اینکه این دسترسی برای اولین بار فراهم شده است لذا مسئولین و کارشناسان واحدهای آموزش منطقه ای مربوطه پاسخگوی سئوالات همکاران محترم خواهند بود.

روش ورود به پرتال مدیریت آموزش همتارایانه:

تایپ آدرس شبکه­ای «cms/ 10.130.30.83» در محیط آفلاین Mozilla firefox یا google chorme  سپس ورود به محیط اولیه سیستم جامع مدیریت اطلاعات همتارایانه و تایپ کد ملی هم در قسمت نام کاربری و هم در قسمت کلمه عبور (کلمه عبور بعد از ورود قابل تغییر خواهد بود) سپس انتخاب و ورود به بخش آموزش و زیرمنوی گزارشات و مشاهده شناسنامه آموزشی فرد

Print Friendly, PDF & Email

7 دیدگاه ها

 1. کاش امکان دسترسی از طریق اینترنت نیز مهیا می شد.

 2. با سلام
  ضمن تشکر از زحمات بی دریغ در انجام این مهم . خواهشمند است نحوه ویرایش ساعات آموزشی که همکاران طی کرده ودر دوره های طی شده در سامانه فوق ثبت نیست ، بیان شود تا نسبت به اصلاح آن اقدام مقتضی صورت پذیرد.

 3. سلام. اطلاعات آموزشی اغلب کارکنان نادرست است.

  • با سلام
   اطلاعات ثبت شده از قبل موجود بوده است. حتما با مسئول واحد آموزش منطقه مطرح بفرمایید.
   موفق باشید

   • سلام علیکم
    ضمن تشکر از پاسخگویی شما عزیزان
    مراکز آموزش استانی مدعی هستند که ثبت و ویرایش این اطلاعات صرفاً میبایست توسط تهران انجام شود و در این خصوص پاسخگو نمیباشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*