timthumb_535822

گزارشی از عناوین طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

با توجه به این که پژوهش ازجمله عوامل اساسي در توسعه و پيشرفت جهان امروز می‌باشد، در سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور نیز می‌تواند گام مؤثری در مسیر رشد و تعالی سازمانی و نیز زندانبانی نوین علمی مبتنی بر شواهد باشد. ضمن این که زندان آینه تمام نمایی از ماحصل معضلات فردی، خانوادگی و اجتماعی و بستر مناسبی برای پژوهش‌های کاربردی است. بر همین اساس، تلاش می‌شود با مدیریت صحیح و جذب محققان پرتلاش، جایگاه پژوهش بیش‌ازپیش ارتقاء یافته و در آینده ‌ای نزدیک با راهکارهای ارائه‌شده از این پژوهش‌ها، راه‌حل‌های منطقی برای حل مشکلات جامعه، از تبعات بروز جرم و اجرای مجازات حبس ارائه نماید. در این راستا، به ‌منظور هدایت مراکز علمی و پژوهشی و محققان ضمن قراردادن اطلاعات موردنیاز در وب سایت تخصصی دفتر آموزش و پژوهش به نشانی www.re-prisons.ir فهرست ۱۹۰عنوان تحقیقات به‌عمل‌آمده در سازمان در دو دهه اخیر، به ‌منظور اطلاع‌رسانی به شرح زیر منتشر می‌شود. گزارش‌های این طرح‌های تحقیقاتی که بنابر اولویت‌های کاری سازمان اجرا شده اند، در کتابخانه دفتر آموزش و پژوهش سازمان نگهداری می‌شوند.
فهرست ۲۹۸ عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای موجود در کتابخانه دفتر آموزش و پژوهش در موضوعات زیر نیز در وب‌سایت دفتر موجود است. لازم به ذکر است، تلاش شده است تفکیک موضوعی عناوین کامل باشد، ولی به علت همپوشانی موضوعات امکان تداخلاتی هم وجود دارد.
• موضوعات حقوقی (۵۵عنوان)
• موضوعات روان شناسی (۱۲۳عنوان)
• موضوعات مرتبط با مدیریت و کارکنان زندان (۴۹ عنوان)
• موضوعات علوم اجتماعی و جامعه شناسی (۴۵عنوان)
• موضوعات مذهبی (۱۱ عنوان)
• موضوعات متفرقه (۱۵ عنوان)

لیست کلی پایان نامه های موجود در کتابخانه (۱)pdf

 لیست کلی طرح های تحقیقاتی موجود در کتابخانه((۲)pdf

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>