براساس دستور ریاست محترم سازمان پروژه تولید محتواهای آموزشی تخصصی کارکنان سازمان آغاز شد.

حسب دستور ریاست محترم سازمان طی جلسه ویدئوکنفرانس مورخ ۱۲ اردیبهشت سالجاری در خصوص لزوم تولید محتواهای تخصصی آموزش کارکنان با محوریت دفتر آموزش و پژوهش سازمان موضوعات محول­ شده به ادارات کل استانی به شرح فایل ضمیمه اعلام می­گردد.

با توجه به مسبوق به سابقه نبودن اینگونه مطالعات پژوهشی منجر به تولید محتوای آموزشی در سازمان مواردی به شرح زیر مورد توجه قرار می گیرد:

  1. پروپوزال مربوط توسط محقق صاحب صلاحیت علمی و مرتبط با موضوع تهیه و پس از تایید شورای تحقیقات اداره کل، حداکثر تا پایان خرداد ماه سال جاری جهت بررسی و طرح در جلسه شورای تحقیقات سازمان ارسال گردد.
  2. با توجه به تخصصی بودن موضوعات برای سیستم زندانبانی ضرورت دارد در پروپوزال علاوه بر اینکه به بهره برداری از منابع و مقالات منتشرشده در موضوع موردنظر پرداخته می شود برنامه ریزی برای جلب همراهی و همکاری کارکنان صاحب علم و تجربه در سازمان نیز انجام شود.
  3. ضرورت دارد محقق نسبت به رعایت حقوق معنوی همکاران سازمانی با درج اسامی آنان در ماحصل پژوهش متعهد گردد.
  4. جلب همکاری مستقیم ادارات کل تخصصی ستاد سازمان در موضوع مرتبط به منظور افزایش غناء علمی و اجرایی محصول پژوهش ضرورت دارد.
  5. با توجه به اینکه محتوای آموزشی تهیه شده، لازم است مورد بهره برداری آموزشی برای کارکنان قرار گیرد ضرورت دارد دارای ضمیمه روش تدریس نیز باشد و حتی در صورتیکه نیاز به استفاده از روش های الکترونیک و مولتی مدیا نیز باشد پیش بینی لازم صورت گیرد.
  6. بودجه کلیه مراحل اجرایی از آغاز تا پایان پروژه در پروپوزال پیش بینی گردد.

مجدداً تأکید می شود ماحصل این پژوهش تولید محتوای آموزشی در قالب کتاب، لوح فشرده، جزوه و غیره می باشد که لازم است منضم به روش تدریس (می تواند بشکل درسنامه ارائه شود) و در صورت لزوم مواد آموزشی باشد.

بدیهی است که مالکیت معنوی نتیجه کار متعلق به صاحبان علم و قلم آن استان می باشد و یادگاری ماندگار در عرصه علم زندانبانی در کشور خواهد بود.

فایل توزیع استانی واگذاری عناوین به ادارات کلpdf

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*