اقدامات جهادی در احداث، بازسازی و بهسازی همزمان کلیه مراکز تأمینی و تربیتی استان فارس قابل تقدیر است

پانزدهمین جلسه نشست تخصصی مدیران کل استانی با معاون و مدیران کل حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع در ۲۵ آبان، در محل دفتر آموزش و پژوهش با حضور مدیرکل و کارشناس مسئول برنامه و بودجه اداره کل زندان های استان فارس برگزار گردید.
در این جلسه آقای حیات الغیب مدیرکل زندان های استان فارس گزارش مصوری از آخرین وضعیت اقدامات عمرانی، پرسنلی، انفورماتیک، پشتیبانی، مالی، آموزشی و پژوهشی زندانهای استان را ارایه نمودند.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمانی در جمع بندی جلسه اظهار داشتند: با وجود عمر مدیریتی زیر یکسال جناب آقای حیات الغیب در اداره زندان های استان فارس، ایشان و همکارانشان در این مدت محدود موفق شده اند به طور همزمان در همه مراکز اقامتی اعم از زندان ها، اردوگاه و بازداشتگاه و حتی واحدهای اداری و مهمانسراها در سطح استان که از قدمت و فرسودگی زیادی هم برخوردار بوده اند اقدامات احداث، بازسازی و بهسازی را به انجام برسانند. احداث بیش از ۱۶ هزار مترمربع فضای فیزیکی و بازسازی و بهسازی نزدیک به ۸۰ درصد فضاهای موجود در مدت کمتر از یک سال و بطور همزمان در ۲۰ مرکز استان، مسلماً یک اقدام جهادی است.
ایشان در ادامه افزودند بهره مندی از کمک های خیرین در سطح استان و تعامل مناسب با مقامات و مسئولین استان نیز نمود قابل توجهی در عملکرد استان دارد، چنانچه تعامل مناسب استانی منجر به گاز رسانی به اردوگاه پیربنو شده است که بسیاری از مشکلات آن مجموعه را مرتفع خواهد نمود.
اهتمام جدی به تأمین امکانات زیستی و ارائه خدمات قابل قبول به همراه توجه به تأمین بهداشت روان زندانیان، فراهم نمودن امکانات متناسب برای زنان زندانی و اطفال همراه آنان، با وجود همه مضیقه های مالی و پرسنلی در طراحی فضاهای اقامتی کاملاً مشهود است. همچنین ارائه چشم انداز و برنامه های پیش رو در خاتمه گزارش مدیرکل استان نشان از هدفمندی و نظم فکری در اجراست که قابل تقدیر است.

DSC06898 DSC06903

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*