اجرای موفقیت آمیز آموزش های غیر حضوری کارکنان با بهره گیری از فناوری روز

اجرای آزمایشی دوره­های آموزش غیر حضوری که  با اجرایی متفاوت در برنامه سال ۱۳۹۴ پیش­بینی گردیده بود به شرح زیر و با موفقیت اجرا گردید:

  1. پنج دوره تخصصی برای مدیران پایه و میانی، شاغلین پست­های گروه تشکیلات و امور اداری و کارشناسان بهداشت محیط با محتوای آموزشی استاندارد و بومی شده سازمان که از طریق سایت دفتر آموزش و پژوهش در اختیار واجدین شرایط قرار گرفت با اجرای آزمون الکترونیک در بهمن و اسفند ماه (با همکاری دفتر آموزش و پژوهش و دفتر نوسازی و تحول اداری) برای ۲۳۶۸ نفر شرکت­کننده برگزار شد که ۱۱۱۴ نفر به شرح جدول و نمودار زیر موفق به اخذ نمره قبولی در آزمون گردیدند و اجرای این دوره­ها بدون هیچگونه هزینه ایی برای افراد و سازمان، در محل خدمتی ایشان به مرحله اجرا درآمد.
  2. دو دوره عمومی مصوب نیز که واجدین شرایط آن کلیه کارکنان بودند با در اختیار گذاشتن منابع و محتوای آموزشی از طریق سایت و واگذاری طراحی سوالات و اجرای آزمون به ادارات کل استانی با نظارت واحد آموزش منطقه ایی نیز در حال انجام است.
  3. یک دوره آموزشی با ارایه محتوای آموزشی به صورت تمام الکترونیک از طریق واحد آموزش منطقه­ایی اداره کل زندان­های استان خراسان رضوی برای ۷ استان اجرا شد که با توجه به موفقیت کار مقرر شد برای کل کشور نیز به مرحله اجرا درآید.

اجرای موفقیت آمیز آموزش های غیر حضوری کارکنان با بهره گیری از فناوری روز(pdf)

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*