اجرای اولین نشست علمی کاربست یافته های پژوهشی در سازمان

در راستای اجرایی نمودن برنامه آموزشی سال ۹۵ و به منظور اطلاع­رسانی و کاربردی نمودن نتایج طرح­های تحقیقاتی اجرا شده در سازمان، برای اولین بار نشست علمی با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون یافته ها و پیشنهادات حاصل از طرح “بررسی میزان شیوع اختلالات روانی و عواقب رفتاری ناشی از آن در بین سربازان وظیفه زندان­های کشور با حضور کارشناسان و مدیران علاقمند در روز سه­شنبه ۱۶ شهریور ماه در سالن اجتماعات ساختمان شماره یک سازمان برگزار شد.

این نشست با اطلاع رسانی وسیع طی مکاتبه رسمی و فراخوان عمومی برای مدیران و کارشناسان ستاد سازمان و پس از ثبت نام اولیه از طریق سامانه الکترونیک و تحت عنوان دوره آموزشی کاربست یافته­های پژوهشی سازمان با حضور ۴۶ نفر با میزبانی دفتر آموزش و پژوهش سازمان برگزار گردید. در ابتدای نشست دکتر فرنیا، مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش، ضمن اعلام خیرمقدم به حاضرین و معرفی طرح تحقیقاتی، با توجه به بدیع بودن برگزاری این دست نشست های علمی در سازمان توضیحاتی را در تبیین اهمیت بهره برداری کاربردی از یافته های پژوهش ها در همه سطوح مدیریتی و کارشناسی سازمان ارایه نمودند و اعلام نمودند همانگونه که مجری طرح تحقیقاتی یافته ها و پیشنهادات را در جلسه شورای تحقیقات در محضر ریاست محترم سازمان و اعضاء شورا ارائه می نماید لازم است در سطوح مدیران میانی و پایه و همچنین کارشناسان هم ارائه گردد تا مورد بهره برداری قرار گیرد.

در ادامه نشست خانم دکتر نوفرستی، مدیر علمی طرح از جهاد دانشگاهی خوارزمی، گزارش خود را در خصوص مراحل اجرای طرح تحقیقاتی، نتایج و پیشنهادات ارایه نمودند که با پرسش ها و پیشنهاداتی از سوی حاضرین همراه بود. نتایج حاصل از تبادل نظر صورت گرفته در قالب پیشنهادات اجرایی خدمت ریاست محترم سازمان ارسال شد.

dsc07970 dsc07975 dsc07978 dsc07982 dsc07984 dsc07996

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*