اجرایی متفاوت در دوره آموزشی آموزش های کاربردی در مدیریت زندان

دوره آموزشی آموزش های کاربردی در مدیریت زندان با حضور ۴۶ نفر از رؤسای زندان های بزرگ کشور در روزهای پایانی اردیبهشت برگزار گردید. در این دوره آموزشی که برای اولین بار با سبکی متفاوت اجرا شد به جز سه استان سایر استان ها یک یا دو نفر از رؤسای زندان های خود را برای حضور در این دوره اعزام نمودند.
دکتر فرنیا مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش اظهار داشتند این دوره آموزشی با مباحثی از قبیل مروری بر آیین نامه سازمان، مبارزه با موادمخدر در زندان، روان شناسی، مدیریت و مهارت های اساسی زندگی با برنامه ایی فشرده و پرکار اجرا گردید. ایشان اضافه کردند این دوره با هدف تأثیرگذاری بیشتر و ایجاد فضایی متناسب و متفاوت در مجتمع فرهنگی تفریحی خزرآباد مازندران برگزار گردید تا میزان پذیرش و یادگیری فراگیران و همچنین میل و رغبت آنان به حضور در چنین دوره هایی مورد سنجش و ارزیابی قرار گیرد.
ایشان افزودند در این دوره تلاش شد تا از روش های همیشگی و کلیشه ای و استادمحور که صرفاً استاد به ایراد سخنرانی می پردازد پرهیز کرده و بلکه بتوان فراگیران را در کارگروه های چهارگانه در اداره کلاس سهیم کرد.
مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش در پایان از همراهی مسئولین سازمان و مدیران کل ستادی و استانی ابراز تشکر نمودند و ابراز امیدواری کردند با این طلیعه و رضایتمندی حاصل، زمینه برگزاری دوره های مشابه با تأثیرگذاری بیشتر فراهم آید.

 

 

 

۲۰۱۵۰۵۲۰_۱۵۳۶۳۴۲۰۱۵۰۵۱۹_۱۵۳۰۳۷

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*